Το Κέντρο Στήριξης Καλό Κορινθίας σας προσκαλεί να συμμετέχετε στο Εργαστήριο για τις Φορολογικες υποχρεώσεις των Φορέων Κ.Αλ.Ο που θα διεξαχθεί διαδικτυακά στις 30 Μαρτίου 2021 στις 15:00 πατώντας στον ακόλουθο σύνδεσμο https://us02web.zoom.us/j/85788524243
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Σας ενημερώνουμε ότι λόγω της των έκτακτων περιοριστικών μέτρων η προσέλευση στα γραφεία μας θα γίνεται μόνο κατόπιν τηλεφωνικού ή ηλεκτρονικού ραντεβού […]